PŘEDSTAVUJEME VÁM PENZION
EXNAR

Proč si nás vybrat

Penzion Exnar leží v klidné části obce /3km od středu obce/ obklopen z větší části lesem. Z penzionu je krásný výhled do údolí, ale i na sjezdové tratě ve Strážném. Parkování je přímo u penzionu zdarma. Pro milovníky klidu a přírody je toto zařízení naprosto ideální. Celý objekt je nekuřácký.

Služby
- V letních měsících je možnost využívat krytý bazén a terasu s grilem. K dispozici je zde společná jídelna s barem a krbem kde servírujeme jak snídaně, tak i polopenze. V zimně je na požádání možno využít i malou rodinnou saunu a whirlpool.

Domácí mazlíčky neubytováváme.

Na vyžádání jsme připraveni zorganizovat i větší akce pro 15 a více osob jako je rožnění selete, kýty, krůty atd.

Ubytování - Naše dvou a čtyřlůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny sociálním zařízením a televizí. Možnost připojení na wi-fi samozřejmostí.

Pro děti - Pro naše nejmenší hosty je v letních měsících připravena velká trampolína, houpačka nebo prolézačka se skluzavkou. V zimních měsících mohou využívat herní koutek ve společenské místnosti.
Penzion ležící v horské obci Strážné přímo v srdci Krkonoš 6 km od Vrchlabí v nadmořské výšce 800m.n. Během letní sezony je ideálním výchozím místem jak pro pěší turistiku tak i cykloturistiku.

Milovníci kolektivních sportů zde naleznou hřiště na malou kopanou, nebo tenisové kurty pod širým nebem. Pro radost našich nejmenších je k dispozici krásné dětské hřiště.

Stráženský minibus vás na požádání vyveze za menší poplatek
až na hřebeny k Dvorské boudě a v zimě slouží jako skibus v obci Strážné. Pro návštěvu sousedního lyžařského areálu Herlíkovice - Bubákov je možno využít jejich skibus, který Vás ochotně odveze a to zcela zdarma.

V zimních měsících jsou k dispozici čtyři sjezdové tratě různých obtížností s umělým zasněžováním a nechybí ani večerní lyžování. Běžecké tratě začínající ve Strážném jsou napojeny na Krkonošskou lyžařskou magistrálu, na které můžete obdivovat krásy místní přírody v délce téměř 70 km.

Ve Strážném najdete jak půjčovnu lyžařského vybavení tak lyžařskou školu.